Firma HVAC Engineering dostarcza kompleksowych rozwiązań w zakresie klimatyzacji, wentylacji i chłodnictwa, a także w zakresie ogrzewania oraz nawilżania. Jako oficjalny dystrybutor York, zajmujemy się między innymi sprzedażą urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych produkowanych przez lidera na rynku HVAC – Johnson Controls. Świadczymy również profesjonalny serwis York, w ramach którego oferujemy okresowe przeglądy, konserwację i naprawę sprzętu z wykorzystaniem oryginalnych części zamiennych producenta.

Johnson Controls – światowy lider branży HVAC

Właścicielem marki York jest firma Johnson Controls – globalny lider, jeśli chodzi o urządzenia poprawiające energooszczędność budynków i innowacyjne rozwiązania dla przemysłu, których celem jest zmniejszenie kosztów operacyjnych przedsiębiorstw. Firma Johnson Controls działa na rynku od 1885 roku i na dzień dzisiejszy posiada już swoich zadowolonych klientów w ponad 150 krajach na całym świecie. Producent specjalizuje się między innymi w branży HVAC – tworzy przemyślane rozwiązania, które spełniają wymagania niemal wszystkich rodzajów budynków, bez względu na ich wiek, wielkość czy funkcje użytkowe.

York – wysokiej klasy urządzenia chłodnicze i klimatyzacyjne

York jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych na rynku marek branży HVAC. Produkty marki York to wydajne i niezawodne rozwiązania dla domu i przemysłu, w tym między innymi energooszczędne agregaty wody lodowej, agregaty absorpcyjne, kompleksowe systemy klimatyzacji, centrale klimatyzacyjne, rooftopy i klimakonwektory. Znane są ze swojej wysokiej jakości i innowacyjnych rozwiązań technologicznych – ich zastosowanie w budynkach mieszkalnych i obiektach handlowych pozwala uzyskać wysoką jakość powietrza i zadowalającą efektywność energetyczną. York to ponadto dbałość o środowisko naturalne – wszystkie produkty tej marki spełniają wymogi Ekoprojektu, a ich parametry niejednokrotnie są znacznie lepsze od wymagań normatywnych.

Dystrybutor York – Polska

HVAC Engineering jest wyłącznym dystrybutorem York w Polsce. W ramach współpracy oferujemy sprzedaż wszystkich urządzeń tej marki w atrakcyjnych cenach i z krótkim czasem realizacji. W naszej ofercie znajdują się między innymi popularne na ryku agregaty wody lodowej, rooftopy, klimakonwektory i agregaty skraplające. Posiadamy także inne urządzenia marki York, dzięki czemu będziemy godnym zaufania partnerem również przy wyjątkowo wymagających inwestycjach. Podążając za producentem stale rozbudowujemy swoją ofertę, by móc sprostać zmieniającym się potrzebom i wymogom w branży. Nasz szeroki zakres usług obejmuje również profesjonalne doradztwo techniczno-produktowe, pomoc w doborze odpowiedniego sprzętu chłodniczego i klimatyzacyjnego, a także jego fachowy montaż. Jako profesjonalny dystrybutor York zapewniamy również pełne wsparcie techniczne i serwis York, w ramach którego oferujemy między innymi regularne przeglądy sprzętu, a także jego naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne. 

AUTORYZACJA YORK – PDF

Agregaty chłodzące York – sprzedaż

Istotną część energii w budynkach wielkogabarytowych zużywają agregaty chłodnicze oraz systemy ogrzewania. Urządzenia chłodnicze York to rozwiązanie stworzone specjalnie na miarę potrzeb chłodnictwa przemysłowego. Wysoka jakość agregatów chłodzących York to zasługa wielu zaawansowanych technologicznie rozwiązań, dzięki którym koszty eksploatacji są niskie, a wydajność maksymalnie wysoka. Warto dodać, że agregaty chłodzące York są nie tylko wydajne i energooszczędne, ale jednocześnie ich praca jest przyjazna dla środowiska.

W sprzedaży posiadamy różnego rodzaju agregaty chłodzące, w tym:

  • Agregaty wody lodowej chłodzone powietrzem – chillery chłodzone powietrzem to doskonałe i niezawodne rozwiązanie dla różnego rodzaju instalacji, bez względu na warunki klimatyczne. Agregaty chłodzone powietrzem York pracują cicho i energooszczędnie i sprawdzą się zwłaszcza tam, gdzie wymagana jest jednostka jednocześnie kompaktowa i wysokowydajna.
  • Agregaty wody lodowej ze skraplaczem chłodzonym wodą – chillery chłodzone cieczą posiadają wydajne sprężarki, dzięki czemu ich obsługa jest prosta, a ilość niezbędnych przeglądów serwisowych ograniczona jest do minimum.
  • Agregaty skraplające – to urządzenia energooszczędne i przyjazne środowisku, przeznaczone do pomieszczeń biurowych i przemysłowych. Podpina się je pod centralę wentylacyjną, co pozwala na efektywną wymianę powietrza z jednoczesnym jego chłodzeniem lub ogrzewaniem. W ofercie posiadamy agregaty skraplające York dostępne w wersji chłodzącej lub pompy ciepła. 

Z przyjemnością pomożemy w doborze odpowiedniego urządzenia chłodzącego do planowanej inwestycji, a także zajmiemy się jego montażem i serwisem.

Rooftop – York

Wysoce wydajne i energooszczędne rooftopy York to kolejna propozycja HVAC Engineering dla przemysłu. Rooftop to typ rządzenia „all in one” – nie musi współpracować z dodatkowymi urządzeniami zewnętrznymi. W sprzedaży posiadamy centrale dachowe typu rooftop o zwartej konstrukcji, niskim poziomie hałasu i wszystkich możliwych konfiguracjach pracy (tylko chłodzenie, tylko ogrzewanie, chłodzenie + gaz, ogrzewanie + gaz). Doskonale sprawdzą się one do klimatyzacji dużych obiektów – zarówno pojedynczych pomieszczeń, jak i większej ilości stref budynku o podobnych parametrach cieplno-wilgotnościowych. Nasi specjaliści służą pomocą w wyborze najlepszej centrali dachowej typu rooftop, a także w jej instalacji, konserwacji i serwisie.

Klimakonwektory York – polski dystrybutor

W sprzedaży posiadamy wydajne klimakonwektory York, które wyróżnia wysoka jakość i niezawodność chłodzenia i ogrzewania. Oferta marki York to między innymi klimakonwektory kanałowe, naścienne, kasetonowe oraz przypodłogowo-podsufitowe, a także jednostki odzyskiwania energii. Różnią się one nie tylko sposobem montażu, ale również wydajnością pracy, wielkością, poziomem hałasu, sposobem sterowania i innymi parametrami. Jako profesjonalny dystrybutor York służymy pomocą przy wyborze odpowiedniego klimakonwektora dla planowanej inwestycji.

Polski serwis York

Jako autoryzowany dystrybutor York w Polce oferujemy nie tylko sprzedaż produktów tej marki, ale również świadczymy profesjonalny serwis York obejmujący między innymi urządzenia wody lodowej, klimakonwektory i centrale typu rooftop. W ofercie posiadamy części zamienne do oferowanych urządzeń, a ponadto świadczymy kompleksowy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.