HVAC Engineering jest firmą zajmującą się kompleksowymi rozwiązaniami technicznymi i inwestycjami związanymi z klimatyzacją, wentylacją, chłodnictwem, ogrzewaniem i nawilżaniem.

Szeroki zakres naszych usług obejmuje doradztwo, projektowanie, montaż i pomiary instalacji.

Firma HVAC Engineering rozpoczęła swoją działalność w 2016 roku.

Od początku istnienia, budujemy naszą renomę poprzez świadczenie profesjonalnej obsługi montażowej urządzeń oraz instalacje HVAC.

Na przestrzeni lat zdobyliśmy bogate doświadczenie w branży klimatyzacji i wentylacji, co pozwoliło nam angażować się w realizację niejednokrotnie bardzo skomplikowanych projektów inwestycyjnych.

Cechujemy się rzetelnym wykonawstwem instalacji i urządzeń wiodących producentów branży klimatyzacji, wentylacji ogrzewania. Poprzez nieustanną chęć dążenia do doskonałości, kładziemy bardzo duży nacisk na stałe podnoszenie jakości oferowanych usług jak i kwalifikacji personelu technicznego. Ma to niebagatelny wpływ na fakt, że zdobyliśmy i wciąż zdobywamy uznanie naszych Klientów, wśród których znajdują się m.in. banki, uznane międzynarodowe i polskie przedsiębiorstwa, małe firmy prywatne, jak również instytucje państwowe, jednostki terytorialne skarbu państwa, oraz miejsca użyteczności publicznej, takie jak szpitale, biblioteki, teatry, itp.

Pomimo tego, że główna siedziba firmy mieści się w Warszawie, na przestrzeni ostatnich lat, rozwinięta została sieć naszych oddziałów m.in. w Gdańsku, Toruniu, Katowicach i Krakowie. Z uwagi na rozległe kontrakty w zakresie usług konserwacyjno-serwisowych, jesteśmy w trakcie organizacji kolejnych oddziałów we Wrocławiu i Poznaniu.

Zdobyte bogate doświadczenie jest inspiracją do stałego poszerzania wachlarza świadczonych usług, dzięki czemu relatywnie szybko staliśmy się rozpoznawalną na rynku marką.

Nasze wysiłki skupiają się na utrzymywaniu doskonałych relacji z naszymi kontrahentami, ale dążymy do poszerzania ich grona o nowych Klientów , dlatego będzie nam niezmiernie miło nawiązać z Państwem współpracę.

 

Zapraszamy do kontaktu !